100LSW22000MEFC64X119
RubyconRubycon
100LSW22000MEFC64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100LSW22000MEFC64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: 1.100LSW22000MEFC64X119.pdf2.100LSW22000MEFC64X119.pdf3.100LSW22000MEFC64X119.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100LSW22000MEFC64X119
Številka dela 100LSW22000MEFC64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.33A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose