100LSQ4700MNB36X83
RubyconRubycon
100LSQ4700MNB36X83 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100LSQ4700MNB36X83
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: 1.100LSQ4700MNB36X83.pdf2.100LSQ4700MNB36X83.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100LSQ4700MNB36X83
Številka dela 100LSQ4700MNB36X83 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6385 pcs Podatkovni list 1.100LSQ4700MNB36X83.pdf2.100LSQ4700MNB36X83.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.85A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 100LSQ4700M36X83
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF