100LSQ82000MEFC90X141
RubyconRubycon
100LSQ82000MEFC90X141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100LSQ82000MEFC90X141
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: 1.100LSQ82000MEFC90X141.pdf2.100LSQ82000MEFC90X141.pdf3.100LSQ82000MEFC90X141.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 884 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100LSQ82000MEFC90X141
Številka dela 100LSQ82000MEFC90X141 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.11A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 82000µF Aplikacije General Purpose