ECJ-RVB1H471M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB1H471M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-RVB1H471M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ARRAY 470PF 50V X7R 1206
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-RVB1H471M
Številka dela ECJ-RVB1H471M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ARRAY 470PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ECJ-R Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena P10602CT Število kondenzatorjev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 470pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 1206 (3216 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 470pF