ECJ-RVC1H120K
PanasonicPanasonic
ECJ-RVC1H120K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-RVC1H120K
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ARRAY 12PF 50V NP0 1206
Status RoHs Zahtevajte preverjanje inventarja / Zahtevajte preverjanje inventarja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-RVC1H120K
Številka dela ECJ-RVC1H120K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ARRAY 12PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte preverjanje inventarja / Zahtevajte preverjanje inventarja
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ECJ-R Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena P10581CT Število kondenzatorjev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Request inventory verification / Request inventory verification Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 12pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 12pF