ECJ-RVB1H222M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB1H222M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-RVB1H222M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-RVB1H222M
Številka dela ECJ-RVB1H222M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ECJ-R Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena ECJRVB1H222M
P10606TR
Število kondenzatorjev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 2200pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 1206 (3216 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 2200pF