WHB2K5FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHB2K5FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB2K5FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHB2K5FE
Številka dela WHB2K5FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84990 pcs Podatkovni list WHB2K5FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 2.5 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHB2K5FE
OHWHB2K5FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound