WHB470FE
pregled izdelka
Številka dela: WHB470FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 470 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB470FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHB470FE
Številka dela WHB470FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 470 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86843 pcs Podatkovni list WHB470FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHB470FE
OHWHB470FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound