WHB200FE
pregled izdelka
Številka dela: WHB200FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB200FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHB200FE
Številka dela WHB200FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 200 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95581 pcs Podatkovni list WHB200FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHB200FE
OHWHB200FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound