OM3635E-R58
pregled izdelka
Številka dela: OM3635E-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 36K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OM3635E-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OM3635E-R58
Številka dela OM3635E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 36K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3469331 pcs Podatkovni list OM3635E-R58.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Little Rebel® OM Odpornost 36 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OM3635ER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 36 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film