OM3355E-R58
pregled izdelka
Številka dela: OM3355E-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OM3355E-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OM3355E-R58
Številka dela OM3355E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3230273 pcs Podatkovni list OM3355E-R58.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -800/ +1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Little Rebel® OM Odpornost 3.3 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OM3355ER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.3 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film