OM33G5E-R58
pregled izdelka
Številka dela: OM33G5E-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OM33G5E-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OM33G5E-R58
Številka dela OM33G5E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4010605 pcs Podatkovni list OM33G5E-R58.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Little Rebel® OM Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OM33G5ER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film