MJ6982FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: MJ6982FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ6982FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MJ6982FE-R52
Številka dela MJ6982FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9292834 pcs Podatkovni list MJ6982FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 69.8 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ6982FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 69.8 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Podobni izdelki
MJ6340FE-R52
MJ6340FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
Na zalogi: 11156243 pcs
Prenesi: MJ6340FE-R52.pdf
RFQ
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 68.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Na zalogi: 9494137 pcs
Prenesi: MJ6812FE-R52.pdf
RFQ
MJ621
MJ621
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND BLUE
Prenesi: MJ621.pdf
MJ623
MJ623
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND GREEN
Prenesi: MJ623.pdf
MJ625
MJ625
Opis: CAP TACT ROUND YELLOW
Prenesi: MJ625.pdf
Opis: RES 6.98K OHM 1/8W 1% AXIAL