MJ6980FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: MJ6980FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 698 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ6980FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MJ6980FE-R52
Številka dela MJ6980FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 698 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9777524 pcs Podatkovni list MJ6980FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 698 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ6980FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 698 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MJ6340FE-R52
MJ6340FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
Na zalogi: 11156243 pcs
Prenesi: MJ6340FE-R52.pdf
RFQ
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 681 OHM 1/8W 1% AXIAL
Na zalogi: 8946471 pcs
Prenesi: MJ6810FE-R52.pdf
RFQ
MJ626
MJ626
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND RED
Prenesi: MJ626.pdf
Opis: RES 6.81K OHM 1/8W 1% AXIAL