MJ6491FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ6491FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ6491FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ6491FE-R52
Številka dela MJ6491FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11428556 pcs Podatkovni list MJ6491FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 6.49 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ6491FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6.49 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MJ627
MJ627
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND IVORY
Na zalogi: 623619 pcs
Prenesi: MJ627.pdf
RFQ
MJ623
MJ623
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND GREEN
Na zalogi: 968135 pcs
Prenesi: MJ623.pdf
RFQ
MJ6340FE-R52
MJ6340FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL