MJ4320FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ4320FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 432 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ4320FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ4320FE-R52
Številka dela MJ4320FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 432 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10250380 pcs Podatkovni list MJ4320FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 432 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ4320FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 432 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MJ4032
MJ4032
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP DARL 100V 16A TO-3