MJ4221FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ4221FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 4.22K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ4221FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ4221FE-R52
Številka dela MJ4221FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 4.22K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11728230 pcs Podatkovni list MJ4221FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 4.22 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ4221FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.22 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MJ4321FE-R52
MJ4321FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL
Na zalogi: 9067644 pcs
Prenesi: MJ4321FE-R52.pdf
RFQ
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 4.64K OHM 1/8W 1% AXIAL
Na zalogi: 11766558 pcs
Prenesi: MJ4641FE-R52.pdf
RFQ
MJ4032
MJ4032
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP DARL 100V 16A TO-3