MJ4022FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ4022FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ4022FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ4022FE-R52
Številka dela MJ4022FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9580456 pcs Podatkovni list MJ4022FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 40.2 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ4022FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 40.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film