OARSXPR020FLF
TT Electronics/IRC
OARSXPR020FLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OARSXPR020FLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.02 OHM 1% 5W STRIP
Podatkovni listi: OARSXPR020FLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OARSXPR020FLF
Številka dela OARSXPR020FLF Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.02 OHM 1% 5W STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73141 pcs Podatkovni list OARSXPR020FLF.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 5W
Napetost - razčlenitev Strip Debelina (maks.) ±40ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.447" L x 0.250" W (11.35mm x 6.35mm) Serija OARS XP
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija Strip, C Bend
Druga imena 989-1019-1 delovna temperatura -55°C ~ 160°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca OARSXPR020FLF
Višina - sedež (maks.) 0.180" (4.57mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO's 4 Razširjen opis 0.02 Ohm ±1% 5W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.02 OHM 1% 5W STRIP