OARS1R040FLF
TT Electronics/IRC
OARS1R040FLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OARS1R040FLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.04 OHM 1% 2W STRIP
Podatkovni listi: OARS1R040FLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OARS1R040FLF
Številka dela OARS1R040FLF Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.04 OHM 1% 2W STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6595 pcs Podatkovni list OARS1R040FLF.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev Strip Debelina (maks.) ±40ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) Serija OARS
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Strip, C Bend
Druga imena 989-1008-2
OARS-1-R040FLF
delovna temperatura -55°C ~ 160°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca OARS1R040FLF
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO's 2 Razširjen opis 0.04 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.04 OHM 1% 2W STRIP