OARS3R005FLF
TT Electronics/IRC
OARS3R005FLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OARS3R005FLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.005 OHM 1% 3W STRIP
Podatkovni listi: OARS3R005FLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OARS3R005FLF
Številka dela OARS3R005FLF Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.005 OHM 1% 3W STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2816 pcs Podatkovni list OARS3R005FLF.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev Strip Debelina (maks.) ±40ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) Serija OARS-3
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Strip, C Bend
Druga imena 989-1012-2
OARS-3-R005FLF
delovna temperatura -55°C ~ 160°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca OARS3R005FLF
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.81mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO's 2 Razširjen opis 0.005 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.005 OHM 1% 3W STRIP