MXLSMLJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ90A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ90A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ90A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ90A
Številka dela MXLSMLJ90A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7060 pcs Podatkovni list MXLSMLJ90A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12675
1086-12675-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
MXLSMLJ85CA
MXLSMLJ85CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Na zalogi: 6348 pcs
Prenesi: MXLSMLJ85CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ9.0AE3
MXLSMLJ9.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na zalogi: 8163 pcs
Prenesi: MXLSMLJ9.0AE3.pdf
RFQ
MXLUPT10E3
MXLUPT10E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE
Prenesi: MXLUPT10E3.pdf
MXLSMLJ90AE3
MXLSMLJ90AE3
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO214AB