MXLSMLJ85CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ85CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ85CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ85CA
Številka dela MXLSMLJ85CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6348 pcs Podatkovni list MXLSMLJ85CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 94.4V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 85V Napetost - razčlenitev DO-214AB
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 20.8A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12669
1086-12669-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLJ85CA
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali No
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ9.0A
MXLSMLJ9.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na zalogi: 7720 pcs
Prenesi: MXLSMLJ9.0A.pdf
RFQ
MXLSMLJ9.0CAE3
MXLSMLJ9.0CAE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AB
Na zalogi: 6127 pcs
Prenesi: MXLSMLJ9.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ85CAE3
MXLSMLJ85CAE3
Opis: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Prenesi: MXLSMLJ85CAE3.pdf
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO214AB