MXLSMLJ85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ85AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ85AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ85AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ85AE3
Številka dela MXLSMLJ85AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7017 pcs Podatkovni list MXLSMLJ85AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12668
1086-12668-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ85A/TR
MXLSMLJ85A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 8297 pcs
Prenesi: MXLSMLJ85A/TR.pdf
RFQ
MXLSMLJ8.5AE3
MXLSMLJ8.5AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Na zalogi: 7676 pcs
Prenesi: MXLSMLJ8.5AE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ9.0CAE3
MXLSMLJ9.0CAE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AB
Prenesi: MXLSMLJ9.0CAE3.pdf
MXLSMLJ9.0CA
MXLSMLJ9.0CA
Prenesi: MXLSMLJ9.0CA.pdf
MXLSMLJ85A
MXLSMLJ85A
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Prenesi: MXLSMLJ85A.pdf
MXLSMLJ85CA
MXLSMLJ85CA
Opis: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Prenesi: MXLSMLJ85CA.pdf
MXLSMLJ9.0AE3
MXLSMLJ9.0AE3
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Prenesi: MXLSMLJ9.0AE3.pdf