MXLSMLJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ90AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ90AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ90AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ90AE3
Številka dela MXLSMLJ90AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6846 pcs Podatkovni list MXLSMLJ90AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12676
1086-12676-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLUPT12
MXLUPT12
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE
Na zalogi: 7875 pcs
Prenesi: MXLUPT12.pdf
RFQ
MXLSMLJ9.0AE3
MXLSMLJ9.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na zalogi: 8163 pcs
Prenesi: MXLSMLJ9.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ90CAE3
MXLSMLJ90CAE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Prenesi: MXLSMLJ90CAE3.pdf
MXLUPT10
MXLUPT10
Opis: TVS DIODE
Prenesi: MXLUPT10.pdf
MXLSMLJ9.0A
MXLSMLJ9.0A
Prenesi: MXLSMLJ9.0A.pdf
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO214AB