MXLSMLJ75AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ75AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ75AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ75AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ75AE3
Številka dela MXLSMLJ75AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6219 pcs Podatkovni list MXLSMLJ75AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12652
1086-12652-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ75CA
MXLSMLJ75CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Na zalogi: 6627 pcs
Prenesi: MXLSMLJ75CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ7.5CAE3
MXLSMLJ7.5CAE3
Opis: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Na zalogi: 7755 pcs
Prenesi: MXLSMLJ7.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ75A
MXLSMLJ75A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB