MXLSMLJ78A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ78A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ78A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ78A
Številka dela MXLSMLJ78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7265 pcs Podatkovni list MXLSMLJ78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12655
1086-12655-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A Zmogljivost @ Pogostost -