MXLSMLJ70A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ70A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ70A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ70A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ70A
Številka dela MXLSMLJ70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6231 pcs Podatkovni list MXLSMLJ70A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12647
1086-12647-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
MXLSMLJ70CA
MXLSMLJ70CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Na zalogi: 7455 pcs
Prenesi: MXLSMLJ70CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ75CA
MXLSMLJ75CA
Opis: TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Na zalogi: 6627 pcs
Prenesi: MXLSMLJ75CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ70AE3
MXLSMLJ70AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB