MXLSMLJ20A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ20A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ20A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ20A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ20A
Številka dela MXLSMLJ20A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7251 pcs Podatkovni list MXLSMLJ20A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12559
1086-12559-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Podobni izdelki
MXLSMLJ18CA
MXLSMLJ18CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Na zalogi: 6220 pcs
Prenesi: MXLSMLJ18CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ20AE3
MXLSMLJ20AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB