MXLSMLJ18AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ18AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ18AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ18AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ18AE3
Številka dela MXLSMLJ18AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6423 pcs Podatkovni list MXLSMLJ18AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12556
1086-12556-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Zmogljivost @ Pogostost -