MXLSMLJ22A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ22A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ22A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ22A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ22A
Številka dela MXLSMLJ22A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6813 pcs Podatkovni list MXLSMLJ22A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12563
1086-12563-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ24CA
MXLSMLJ24CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Na zalogi: 6436 pcs
Prenesi: MXLSMLJ24CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ22AE3
MXLSMLJ22AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB