MXLSMBJSAC22
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC22 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJSAC22
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJSAC22.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJSAC22
Številka dela MXLSMBJSAC22 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7271 pcs Podatkovni list MXLSMBJSAC22.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.4V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11749
1086-11749-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJSAC22E3
MXLSMBJSAC22E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA