MXLSMBJSAC36E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC36E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJSAC36E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 60V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJSAC36E3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJSAC36E3
Številka dela MXLSMBJSAC36E3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 60V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7769 pcs Podatkovni list MXLSMBJSAC36E3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 60V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11754
1086-11754-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz