MXLSMBJSAC12E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC12E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJSAC12E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJSAC12E3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJSAC12E3
Številka dela MXLSMBJSAC12E3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7383 pcs Podatkovni list MXLSMBJSAC12E3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11744
1086-11744-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJSAC18E3
MXLSMBJSAC18E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA
Na zalogi: 6920 pcs
Prenesi: MXLSMBJSAC18E3.pdf
RFQ
MXLSMBJSAC22E3
MXLSMBJSAC22E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA
Na zalogi: 8741 pcs
Prenesi: MXLSMBJSAC22E3.pdf
RFQ
MXLSMBJSAC12
MXLSMBJSAC12
Opis: TVS DIODE 12V 19V DO214AA