MXLSMBG75CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG75CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG75CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG75CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG75CA
Številka dela MXLSMBG75CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8135 pcs Podatkovni list MXLSMBG75CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-11523
1086-11523-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG78A
MXLSMBG78A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V DO215AA
Na zalogi: 9457 pcs
Prenesi: MXLSMBG78A.pdf
RFQ
MXLSMBG78CA
MXLSMBG78CA
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 9776 pcs
Prenesi: MXLSMBG78CA.pdf
RFQ
MXLSMBG75CAE3
MXLSMBG75CAE3
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AA