MXLSMBG70A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG70A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG70A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG70A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG70A
Številka dela MXLSMBG70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7744 pcs Podatkovni list MXLSMBG70A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11517
1086-11517-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG75CA
MXLSMBG75CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AA
Na zalogi: 8135 pcs
Prenesi: MXLSMBG75CA.pdf
RFQ
MXLSMBG70AE3
MXLSMBG70AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO215AA