MXLSMBG75A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG75A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG75A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG75A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG75A
Številka dela MXLSMBG75A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8382 pcs Podatkovni list MXLSMBG75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11521
1086-11521-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A Zmogljivost @ Pogostost -