MSMLJ14A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ14A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ14A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ14A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ14A
Številka dela MSMLJ14A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37735 pcs Podatkovni list MSMLJ14A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8975
1086-8975-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ13A/TR
MSMLJ13A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 30977 pcs
Prenesi: MSMLJ13A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ14A/TR
MSMLJ14A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 36053 pcs
Prenesi: MSMLJ14A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ13A
MSMLJ13A
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Prenesi: MSMLJ13A.pdf
MSMLJ14CA
MSMLJ14CA
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Prenesi: MSMLJ14CA.pdf
MSMLJ14AE3/TR
MSMLJ14AE3/TR
Prenesi: MSMLJ14AE3/TR.pdf
MSMLJ14AE3
MSMLJ14AE3