MSMLJ13AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ13AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ13AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ13AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ13AE3
Številka dela MSMLJ13AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32804 pcs Podatkovni list MSMLJ13AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8972
1086-8972-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A Zmogljivost @ Pogostost -