MSMLJ13A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ13A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ13A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ13A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ13A
Številka dela MSMLJ13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22045 pcs Podatkovni list MSMLJ13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8971
1086-8971-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ130CA
MSMLJ130CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Na zalogi: 38617 pcs
Prenesi: MSMLJ130CA.pdf
RFQ
MSMLJ13A/TR
MSMLJ13A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 30977 pcs
Prenesi: MSMLJ13A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ13AE3/TR
MSMLJ13AE3/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMLJ13AE3/TR.pdf
MSMLJ130CA/TR
MSMLJ130CA/TR
Prenesi: MSMLJ130CA/TR.pdf
MSMLJ13AE3
MSMLJ13AE3
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB