MSMLG13A
MicrosemiMicrosemi
MSMLG13A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG13A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG13A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG13A
Številka dela MSMLG13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29556 pcs Podatkovni list MSMLG13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8787
1086-8787-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG130A
MSMLG130A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Na zalogi: 37240 pcs
Prenesi: MSMLG130A.pdf
RFQ
MSMLG13AE3
MSMLG13AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB