MSMLG14A
MicrosemiMicrosemi
MSMLG14A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG14A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG14A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG14A
Številka dela MSMLG14A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31965 pcs Podatkovni list MSMLG14A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8791
1086-8791-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG150CA
MSMLG150CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO215AB
Na zalogi: 32527 pcs
Prenesi: MSMLG150CA.pdf
RFQ
MSMLG14CA
MSMLG14CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Na zalogi: 30448 pcs
Prenesi: MSMLG14CA.pdf
RFQ
MSMLG14AE3
MSMLG14AE3