MSMLG130AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG130AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG130AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG130AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG130AE3
Številka dela MSMLG130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30485 pcs Podatkovni list MSMLG130AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8784
1086-8784-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4A Zmogljivost @ Pogostost -