MSMLG11A
MicrosemiMicrosemi
MSMLG11A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG11A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG11A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG11A
Številka dela MSMLG11A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36366 pcs Podatkovni list MSMLG11A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8771
1086-8771-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 164.8A Zmogljivost @ Pogostost -