MSMLG120AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG120AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG120AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG120AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG120AE3
Številka dela MSMLG120AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37554 pcs Podatkovni list MSMLG120AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8776
1086-8776-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.6A Zmogljivost @ Pogostost -