MSMLG110A
MicrosemiMicrosemi
MSMLG110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG110A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG110A
Številka dela MSMLG110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33528 pcs Podatkovni list MSMLG110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8767
1086-8767-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.8A Zmogljivost @ Pogostost -