MSMLG10A
MicrosemiMicrosemi
MSMLG10A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG10A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG10A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG10A
Številka dela MSMLG10A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34652 pcs Podatkovni list MSMLG10A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8763
1086-8763-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG10AE3
MSMLG10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO215AB