MSMCGLCE20A
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE20A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE20A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE20A
Številka dela MSMCGLCE20A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15301 pcs Podatkovni list MSMCGLCE20A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8435
1086-8435-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE26A
MSMCGLCE26A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Na zalogi: 18590 pcs
Prenesi: MSMCGLCE26A.pdf
RFQ
MSMCGLCE18AE3
MSMCGLCE18AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Na zalogi: 16254 pcs
Prenesi: MSMCGLCE18AE3.pdf
RFQ
MSMCGLCE20AE3
MSMCGLCE20AE3
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB