MSMCGLCE17AE3
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE17AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE17AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE17AE3
Številka dela MSMCGLCE17AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18329 pcs Podatkovni list MSMCGLCE17AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8432
1086-8432-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE22A
MSMCGLCE22A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Na zalogi: 15868 pcs
Prenesi: MSMCGLCE22A.pdf
RFQ
MSMCGLCE17A
MSMCGLCE17A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB