MSMCGLCE170AE3
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE170AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE170AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE170AE3
Številka dela MSMCGLCE170AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17722 pcs Podatkovni list MSMCGLCE170AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8430
1086-8430-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE16A
MSMCGLCE16A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Na zalogi: 17740 pcs
Prenesi: MSMCGLCE16A.pdf
RFQ
MSMCGLCE16AE3
MSMCGLCE16AE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 19912 pcs
Prenesi: MSMCGLCE16AE3.pdf
RFQ
MSMCGLCE170A
MSMCGLCE170A
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO215AB